Jdi na obsah Jdi na menu

Brány - ploty

Rozšířili jsme další nabídku naší spolupráce s firmou WISNIOWSKI  tradiční výrboce Bran,plotů,dvěří ,okne a garážových vrat.

 https://www.wisniowski.pl/cz/pro-domov/oploceni/vzory/kolekce-home-inclusive

 

Produkty tohoto dodavatele zahrnujeme do naší nabídky včetně servisu těchto zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AW EXPERT

JAKÉ BUDE VAŠE OPLOCENÍ?
PRŮLOM V NAVRHOVÁNÍ OPLOCENÍ

Dobře promyšlené a profesionálně navržené oplocení je podmínka pro komfortní užívání. Proto je důležité funkční naplánování všech použitých prvků: vjezdových bran, branky, segmentů nebo třeba i jen poštovní schránky.

Vytvoření optimálního řešení usnadňuje náš průlomový software AW Expert, unikátní aplikace pro navrhování oplocení. Tento nástroj v rukách obchodníka poskytuje možnost vytvořit projekt společně s rozpočtem během několika minut. AW Expert upraví projekt oplocení jak pro velké tak i pro malé pozemky bez ohledu na tvar terénu. Díky tomu při návrhu nového oplocení nebo při plánování opravy starého, je možné již na začátku vidět a upravovat linii oplocení, zvolit verzi usazení segmentů, rozhodnout o umístění brana a branky a dokonce i poštovní schránky. Vypracovaný projekt je současně i rozpočtem, může také tvořit přílohu k žádosti na příslušný úřad. Možnost vytisknutí projektu
v podobě zprávy do značné míry usnadňuje pozdější objednávku.

KOLEKCE PRO VÁS

Námi vytvořené kolekce - je to idea, ve které oplocení představuje důležitý prvek úpravy prostoru. Každá z nich se vyznačuje unikátními vzory vymyšlenými tak, aby usnadnily přizpůsobení oplocení k architektuře objektu. Díky tomu získáváme efekt harmonie stylu. V obrovské nabídce jsou jak vzory navazující na tradiční metaloplastiku, klasické stylové formy, tak i modernistické, zrcadlící moderní trendy v architektuře. Absolutní svoboda při stylizaci umožní podtrhnout odlišný a výjimečný charakter každého pozemku.

ZOBRAZIT DALŠÍ NÁVRHY

homeinclusive modern lux premium style vario classic basic

 

 

Poslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< září / 2022 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 201162
Měsíc: 3067
Den: 76